Linn
Kursus
Keel
Kuupäev: Aeg: Kursus: Kirjeldus: Hind:
----- ----- B-kategooria koolitus Võrus 2020

B-KAT PAKETT Koolitus sisaldab 1 tund avaloeng,32tundi teooriaõpet õppeklassis,1 tund teooria teadmiste kontroll,28 sõidutundi,pimedaaja koolituse 1praktikumi tundi õppeklassis ja 1sõidutundi pimedasõidu simulaatoril,libedasõidu koolituse 2 teooriatundi õppeklassis ja 1sõidutundi libedarajal,16 tundi esmaabialast koolitust,õppematerjale. Õppetöö algab grupi kogunemisel,millest antakse teada telefoni või e-maili teel. 

alates 740
----- ----- B-kategooria koolitus Võrus 2020

Tegemist on kokkuleppe grupiga, mille toimumisaeg selgub hiljem. Kursus sisaldab: 1tund avaloeng,32 teooria tundi,1 tund teooria teadmiste kontroll,21 tundi sõitu. Kursuse maksumus on 450- eurot . Lisanduvad pimeda-, libeda- ja esmaabikoolitus. Koolitusega alustamiseks on vaja esitada ID-kaart ja perearsti tervisetõendi otsuse väljatrükk. Kursusetasu saab tasuda osade kaupa, esimene sissemakse alates 50-EUR on võimalik tasuda eelnevalt ülekandega kodulehel märgitud kontole või sularahas kohapeal. Samadel tingimustel on koolitus võimalik läbida ka E-õppes osaledes eelnevalt E-õppe avaloengus, mis toimub esmaspäeviti kell 16.00 Võrus, Räpina mnt.1a. Olete oodatud!

alates 450
----- ----- B-kategooria algaste Põlvas kokkuleppel Tegemist on kokkuleppe grupiga, mille toimumisaeg selgub hiljem. Kursus sisaldab: 1tund avaloeng,32 teooria tundi,1 tund teooria teadmiste kontroll,21 tundi sõitu. Kursuse maksumus on 450- eurot .Lisanduvad pimeda-, libeda- ja esmaabikoolitus. Koolitusega alustamiseks on vaja esitada ID-kaart ja perearsti tervisetõendi otsuse väljatrükk. Kursusetasu saab tasuda osade kaupa, esimene sissemakse alates 50-EUR on võimalik tasuda eelnevalt ülekandega kodulehel märgitud kontole või sularahas kohapeal. Samadel tingimustel on koolitus võimalik läbida ka E-õppes osaledes eelnevalt E-õppe avaloengus, mis toimub neljapäeviti kell 16.00 Põlvas, Oja 7. Olete oodatud! alates 450
----- ----- B-kategooria algaste Põlvas kokkuleppel B-KAT PAKETT Koolitus sisaldab 1 tund avaloeng,32tundi teooriaõpet õppeklassis,1 tund teooria teadmiste kontroll,28 sõidutundi,pimedaaja koolituse 1praktikumi tundi õppeklassis ja 1sõidutundi pimedasõidu simulaatoril,libedasõidu koolituse 2 teooriatundi õppeklassis ja 1sõidutundi libedarajal,16 tundi esmaabialast koolitust,õppematerjale. Õppetöö algab grupi kogunemisel,millest antakse teada telefoni või e-maili teel.  alates 740
29.01.2020 17:00 B-kategooria koolitus Võrus 2020

Õppetöö toimub Räpina mnt.1a Võrus.Kursus sisaldab: 1tund avaloeng,32 teooria tundi,1 tund teooria teadmiste kontroll,21 tundi sõitu. Kursuse maksumus on 450- eurot (ei sisalda pimedakoolitust,libedakoolitust,esmaabikoolitust). Kursuse eest on võimalik tasuda viies osas.Esimene osamakse 50-EUR.Lisaks kasutada E-kooli õppematerjalid. 

alates 450
Kuupäev: Aeg: Kursus: Kirjeldus: Hind: